44 631-81-36
 

Intencje mszalne 13 – 20 września 2020 r.

feature image

Intencje mszalne 13 – 20 września 2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września

godz.   800 + Elżbietę, Władysława, Macieja, Franciszkę Klikowskich, zm. z rodz. Olejników i Olszowców

godz. 1000    Rocznica I Komunii św.

godz. 1200    W intencji Kacpra Wojciechowskiego w 18 rocz. urodzin

godz. 1700 + Lucynę w 6 rocz. śm., Zygmunta Koszków, Helenę, Karola Stępniów

PONIEDZIAŁEK  –  14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

godz.   700 + Emilię Kucharską – od chrześniaka Józefa z rodziną

godz.   730 + Henryka Cywińskiego – od Arlety i Artura z rodziną

godz. 1730 + Jacka Grzelaka – od koleżanek i kolegów z klasy ze szkoły podstawowej

godz. 1800 + Edmunda, Ignacego, Mariannę Galewskich

WTOREK – 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej

godz.   700 + Halinę, Józefa, Mirosława Dobrowolskich, Stefanię, Józefa Kamińskich

godz.   730 + Józefa Pędziwiatra – od córki Agnieszki z rodziną

godz. 1730 + Aldonę Chlebowską – od syna Sylwana z rodziną

godz. 1800 + Halinę Bąkowską – od koleżanek i kolegów z liceum

ŚRODA – 16 września – wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana

godz.   700 + Henryka Cywińskiego – od rodziny Kowalskich

godz.   730 + Helenę Wagner

godz. 1730 + Stanisława, Mariannę, Stanisława, Zygmunta Pomikłych, Janinę, Józefa, Piotra Spaleniaków, Lucynę, Jerzego Kieruzelów

godz. 1800    Intencje nowennowe

CZWARTEK –  17 września

godz.   700 + Stefana Grabiszewskiego – od Stanisławy i Czesława

godz.   730 + Mariana Klareckiego – od brata Zdzisława z żoną

godz. 1730 + Adama, Rozalię Przydacz, Józefa, Wiktorię Mielczarków, Marię, Feliksa Kabata, Józefa, Katarzynę Klimas

godz. 1800 + Barbarę Brzozowską – od chrześnicy Doroty z rodziną

PIĄTEK – 18 września – święto św. Stanisława Kostki

godz.   700 + Stanisława Wojciechowskiego – od rodziny Jabłoniaków i Dyłów

godz.   730 + Władysławę Wasiel – od wnuczki Joanny

godz. 1730 + Kamila Pietrzyka – od sąsiadów z Niw

godz. 1800 + Eugeniusza, Dominika Kaczmarskich, Janusza Hofmana

SOBOTA – 19 września

godz.   700 + Marlenę Anglart – od teściowej Elżbiety

godz.   730 + Janinę Ląd – od wnuczki Justyny i wnuka Krzysztofa z rodzinami

godz. 1500   ślub: Marcin Rojszczak i Karolina Stępień – Rojszczak

godz. 1600   ślub: Paweł Urbański i Agnieszka Urbańska

godz. 1730 + Zofię Skupińską – od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Bełchatowa

godz. 1800 + Tomasza Piekarskiego, Mariannę Staszczyk, Janinę Ślirz

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 września

godz.   800 + Lecha, Bogumiła, Zofię, Elżbietę, Beatę Kałędkiewiczów

godz. 1000 + Dariusza Błasika w 4 rocz. śm.  

godz. 1200    (chrzest) W intencji Patrycji w 18 rocz. urodzin

godz. 1700 + Stefana Pawelusa, Mariannę, Władysława, Antoniego Święciaków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram