44 631-81-36
 

Intencje mszalne 30 października – 6 listopada 2016 r.

feature image

Intencje mszalne 30 października – 6 listopada 2016 r.

XXXI NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 30 października

godz.   800 + Krystynę, Tadeusza Kameckich, Romanę, Bronisława Lewandowskich

godz. 1000 + Jana Plewczyńskiego, Józefę, Wacława Ucińskich, Stefana Krawczyńskiego, Wiktorię, Antoniego Malentów, dziadków Krawczyńskich

godz. 1200    W intencji Kamili w 18 rocz. urodzin

godz. 1200    W intencji Doroty i Marka w 35 rocz. ślubu

godz. 1700 + Zofię, Władysława Wulkiewiczów

PONIEDZIAŁEK – 31 października

godz.   700 + Wiesława Majcherka – od córki Justyny z rodziną

godz. 1700 + Marcina Hofmana – od firmy przewozowej Dyliżans – Bus i rodz. Szubertów

godz. 1700 + Grzegorza Bechta – od córki Katarzyny z rodziną

WTOREK –  1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

godz.   800 + Jana, Janinę Koziorowskich, Jerzego, Annę, Zygmunta Retkiewiczów, Elżbietę Gaik 

godz. 1000 + Antoniego, Mirosława, Leszka Lendów, dziadków Wereckich i Lendów

godz. 1200    Za zmarłych parafian (NA CMENTARZU)

ŚRODA –  2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godz.   700 + Eleonorę, Czesława Klareckich, Czesława Brożyńskiego

godz.   700 + Łukasza Kaczmarskiego – od chrzestnego Wojciecha z rodziną

godz.   900 + Za wszystkich wiernych zmarłych (NA CMENTARZU)

godz. 1700   Za zmarłych kapłanów i zmarłe siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi

CZWARTEK – 3 listopada (I czwartek miesiąca)

godz.    700 + Marcina Hofmana – od kolegów ze studiów

godz. 1700 + Tadeusza, Bogdana, Stanisławę, Stanisława Kaczmarków

PIĄTEK – 4 listopada (I piątek miesiąca) – wspomnienie św. Karola Boromeusza

godz.   700 + Ireneusza Niewiadomskiego – od siostry Bożeny z rodziną

godz. 1700 + Krystynę, Józefa Wańdochów, Weronikę, Adama Kieruzelów

SOBOTA  –  5 listopada (I sobota miesiąca)

godz.   700 + Marka Woźniaka – od mamy

godz. 1700    O łaskę zdrowia dla Pawła Tomczaka

XXXII NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 6 listopada

godz.   800 + Sylwestra Rabendę w 15 rocz. śm., Kazimierę Rabenda

godz. 1000 + Genowefę, Antoniego, Jana Wieruszewskich

godz. 1200    Za Parafian

godz. 1330 + Eugeniusza, Jana Zajdów, Jana Przewoźnego

godz. 1700 + Stefana, Kazimierę Rudzkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram