44 631-81-36 Kancelaria  881-159-365 Ksiądz proboszcz
 

Katecheza dla dorosłych

Katecheza dla dorosłych

W najbliższą środę, i tak już będzie w czwartą środę miesiąca, po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.40 w naszym kościele będą wygłaszane katechezy dla dorosłych w temacie: „Zagrożenia duchowe współczesnego człowieka”. Poprowadzi je o. Wojciech Dec – paulin – proboszcz par. Dobrego Pasterza w Łodzi. Zapraszamy nade wszystko rodziców, dziadków, nauczycieli, którzy pragną pogłębić wiedzę w podejmowanym temacie i pomóc młodemu pokoleniu w odpowiedzialnym wyborze, by nie zmarnować życia, które jest najpiękniejszym darem.

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :   
error: Zawartość chroniona przed kopiowaniem!
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram