44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 15 lipca 2018 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne – 15 lipca 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus wysłał swoich uczniów na pierwszą misję. Wyposażył ich obficie w dary duchowe. Cały Kościół do dzisiaj jest wyposażony w te duchowe dary, szczególnie pod postacią sakramentów świętych. Możemy z nich owocnie korzystać tylko wtedy, gdy zaufamy Jezusowi.

2. Jutro wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z góry Karmel. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest szkaplerz lub medalik zawieszony na szyi. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, do tego Ja przyznam się przed Ojcem moim”.

3. W piątek będziemy modlić się w intencji siostry Czesławy z racji imienin.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i ich użytkowników z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Wesprzemy polskich misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez złożoną przy poświęceniu ofiarę w Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr.

5. Gorąco polecamy prasę katolicką.

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Weroniki Lewińskiej. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram