Ogłoszenia parafialne – 8 lipca 2018 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 15.00 będziemy się modlić w intencji małżonków przeżywajacych jubileusz 50 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  2. W środę, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Ora et labora – Módl się i pracuj – to sposób św. Benedykta na dobre chrześcijańskie życie.
  3. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na kolejne nabożeństwo fatimskie 13 lipca – w najblizszy piątek, po mszy św. wieczornej.
  4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest codziennie tylko rano – w godz. od 9.00 do 10.00.
  5. Przewodnicy pieszych i rowerowych pielgrzymek na Jasna Górę przesyłają informacje o tegorocznym pielgrzymowaniu przez naszą parafię i liczą na gościnne przyjęcie.
  6. Niech lektura wakacyjnych numerów: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Idziemy poszerzy naszą wiedzę o życiu Kościoła i umocni naszą wiarę.
  7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Agnieszki Ociepko, Marzeny Rózik i Stanisława Dzierzbińskiego. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…