44 631-81-36
 

Intencje mszalne 29 października-5 listopada 2017 r.

feature image

Intencje mszalne 29 października-5 listopada 2017 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 października

godz.   800 + Zygmunta Sobalę w 10 rocz. śm., Franciszkę, Józefa, Sabinę Sobalów

godz. 1000 + Mariusza Hachulskiego – od żony i syna

godz. 1200    (chrzest) W intencji Emila i Aleksandry w 1 rocz. ślubu

godz. 1700 + Zenobię, Józefa Luter  

 

PONIEDZIAŁEK – 30 października

godz.   700 + Krzysztofa Majcherka – od rodziny Moszyńskich i Wagnerów

godz. 1800 + Józefa Wojtaszewskiego – od Józefa Fułczyńskiego z rodziną

godz. 1800 + Andrzeja Olczaka – od chrześnicy Gosi z rodziną

 

WTOREK – 31 października

godz.   700 + Tadeusza, Władysławę, Juliana Boguniów, Marię, Zenona Stawskich

godz. 1800 + Barbarę, Czesława Drągowskich

godz. 1800 + Rozalię, Franciszka Mikulskich

 

ŚRODA – 1 listopada – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

godz.   800  + Jana, Janinę Koziorowskich, Jerzego, Annę, Zygmunta Retkiewicz, Elżbietę Gaik

godz. 1000  + Mirosława, Leszka, Antoniego Lendów, dziadków Wereckich i Lendów 

godz. 1200      (na cmentarzu) Za zmarłych parafian

 

CZWARTEK – 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godz.   700 + Eleonorę, Czesława Klareckich, Czesława Brożyńskiego

godz. 1000    (na cmentarzu) + Kazimierza, Barbarę, Władysławę, Leona Iżykowskich, Mariannę, Antoniego Plutów, Mariannę, Mariana, Józefa Lesiaków

godz. 1700 + Tadeusza, Bogdana, Stanisławę, Stanisława Kaczmarków, Ks. Władysława Kaczmarka

godz. 1700 + Teresę, Bolesława Płucienników, dziadków Maskulaków i Płucienników

PIĄTEK – 3 listopada – (I piątek miesiąca)

godz.   700 + Andrzeja Olczaka – od Referatu Oświaty w Szczercowie

godz. 1700 + Józefę Rutkowską – od Stanisławy

 

SOBOTA – 4 listopada – wspomnienie św. Karola Boromeusza

godz.   700 + Kazimierza Niewiadomskiego – od siostry Bożeny z rodziną

godz. 1700 + Genowefę, Romana Włodarczyków

 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 listopada

godz.   800 + Sylwestra, Kazimierę Rabendów, dziadków Jędrzyckich i Rabendów 

godz. 1000 + Wiesława Paczesia w 2 r. śm. Tadeusza Paczesia, Tomasza Ruckiego, Genowefę Pacześ

godz. 1200    (chrzest) Za Parafian

godz. 1330  + Elżbietę, Józefa, Mariannę, Piotra Górecznych, Stanisławę, Benedykta Kratów

godz. 1700 + Zdzisława, Mieczysława Żubertów, Franciszkę Sztuka, Antoninę, Andrzeja Gorzelów 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram