44 631-81-36
 

Intencje mszalne 26.09. 2021 r. – 03.10. 2021 r.

feature image

Intencje mszalne 26.09. 2021 r. – 03.10. 2021 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 września

godz.   800 + Dariusza Ejdysa i zmarłych z rodziny

godz. 1000 + Lecha, Zofię, Bogumiła, Elżbietę, Beatę Kałędkiewiczów

godz. 1200    (chrzest) + Stefana, Janinę, Władysławę Wulkiewiczów, Józefa Muszyńskiego

godz. 1700 + Mariannę Dłubak w 2 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo

godz.   700 + Jarosława Woźniaka – od taty Kazimierza

godz. 1730 + Mirosława Kociugę w 1 rocz. śm. – od brata Pawła z rodziną

godz. 1800 + Mariusza Śmietańskiego w 1 rocz. śm. – od mamy

WTOREK – 28 września – wspomnienie św. Wacława

godz.   700 + Ilonę i Eugeniusza Pęciaków, Genowefę i Tadeusza Marciniaków

godz. 1730    W intencji Wacławy z racji imienin

godz. 1800 + Marcina Hofmana

ŚRODA – 29 września – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

godz.   700 + Kazimierę Kubik – od Zofii Kubik

godz. 1730 + Tomasza Rabikowskiego w 5 rocz. śm.

godz. 1800    Intencje nowennowe za zmarłych

CZWARTEK – 30 września – wspomnienie św. Hieronima

godz.   700 + Mariannę Rudzką – od syna

godz. 1730 + Władysławę Kałużną – od syna Roberta z rodziną

godz. 1800 + Mirosława Rogalewicza – od syna Andrzeja z rodziną

PIĄTEK – 1 października (I piątek) – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

godz.   700 + Kazimierę Kępińską – od chrześniaka Jacka z rodziną

godz.   730 + Danisławę Baranowicz – od wnuków z rodzinami

godz. 1800    W intencji s. Teresy FMM z racji imienin

godz. 1800 + Teresę Borek – od wnucząt i prawnucząt

SOBOTA – 2 października (I sobota) – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godz.   700 + Krystynę Barasińską – od wnuczki Magdaleny z rodziną

godz.   730 + Krzysztofa i Zenonę Dyrkaczów

godz. 1800 + Łucję Stelmach – od Koła Żywego Różańca „NMP Nieustającej Pomocy”

godz. 1800 + Aleksandrę  Rudzką, Marię Jagielską – od Leszka z córkami

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 października

godz.   800 + Szczepana i Tadeusza Cyranów

godz. 1000 + Sabinę, Janusza Leżańskich, Edwarda Kieruzela

godz. 1200    (chrzest) + Kazimierę, Stanisława, Stefana Włodarczyków, Anastazję i Szymona Klikowskich

godz. 1700 + Zofię, Zenona, Januarego, Małgorzatę Stępniów, zm. z rodz. Stępniów i Jędraszków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram