44 631-81-36
 

POMOC CHRZEŚCIJANOM NA BLISKIM WSCHODZIE

feature image

POMOC CHRZEŚCIJANOM NA BLISKIM WSCHODZIE

RR_plakat_A3_DRUK

Parafia nasza kontynuuje pomoc materialną Chrześcijanom na Bliskim Wschodzie. Od lutego 2021 r. przez okres 12 miesięcy będziemy wspierać rodzinę Nurii z Syrii kwotą 400zł. W kościele znajduje się specjalna skarbonka do której możemy przekazywać swoje ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ten dar serca.

rodzina Nurii

Nazywam się Nuria. Mam 40 lat. Moje dzieci to 15-letni syn Abd al-Nur i 12-letnia córka Selma. Mój mąż nie żyje od 5 lat, a więc to ja jestem odpowiedzialna za utrzymanie rodziny. Dziękuję Caritas Polska za całą pomoc. Dziękuję polskim rodzinom za to, że przejmują się naszym losem. Wasze wsparcie wykorzystuję, aby kupić jedzenie, owoce i ubrania dla moich dorastających dzieci, które ciągle potrzebują Waszego wsparcia, gdyż ciągle rosną i ich potrzeby zmieniają się. Wasza wsparcie to dla nas ogromna szansa. Mieszkanie, które zajmujemy, nie jest moją własnością, a więc potrzebuję dalszej pomocy, również w kwestii zakupu podstawowych mebli. Muszę również opłacać nauczycieli dla moich dzieci, którzy wspierają ich naukę po południu. Ja sama nie posiadam wystarczających umiejętności, aby im pomóc w nauce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram