44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 26 maja 2019 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne – 26 maja 2019 r.

 1. W kolejną niedzielę Wielkanocy usłyszeliśmy obietnicę posłania uczniom Ducha Świętego. Trzecia Osoba Trójcy Świętej prowadzi Kościół do pełnego zjednoczenia z Chrystusem i na spotkanie z Bogiem Ojcem. Przygotujmy się na przyjęcie darów Ducha Świętego poprzez odprawienie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą rozpoczniemy w najbliższy piątek.
 1. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych mamach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca. Dla tych mam, które przekroczyły już bramy wieczności modlimy się o wieczne szczęście z Bogiem.
 1. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych. Od poniedziałku do środy będziemy modlili się o urodzaje i za kraje głodujące.
 1. Zebranie Rady Duszpasterskiej naszej parafii odbędzie się w środe o godz. 19.00.
 1. W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca, oddamy cześć Matce Bożej, obchodząc święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.00.
 1. Wszystkie dzieci naszej parafii z okazji Dni Dziecka zawierzymy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa podczas pierwszego nabożeństwa czerwcowego w sobotę o godz. 18.30.
 1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.
 1. Zbliża się coroczne spotkanie młodzieży na Polach Lednickich. Zachęcamy do udziału zwłaszcza tegorocznych maturzystów.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli przeczytamy o naszych mamach, a w Gościu Niedzielnym o wyzwaniach, przed którymi stoi obecnie polski Kościół.
 1. W zakrystii można złożyć podpis popierający projekt ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy do poparcia działań w obronie dzieci przed deprawacją.
 1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Kazimierza Groszka i Krystynę Koperską. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram