44 631-81-36 Kancelaria  881-159-365 Ksiądz proboszcz
 

Ogłoszenia parafialne – 22 lipca 2018 r.

Ogłoszenia parafialne – 22 lipca 2018 r.

  1. Pan Jezus przypomina swoim uczniom o obowiązku odpoczynku po pracy. Gdy jednak wielki tłum znowu gromadzi się przy nich, Jezus od razu zaczyna nauczać. Odpoczynek jest konieczny do nabrania sił do dalszej pracy. Pobyt na urlopie nie zwalnia nas nigdy od czynienia dobra, jeżeli tylko nadarza się ku temu sposobność.
  1. Z racji przypadajacego w środę wspomnienia św. Krzysztofa, modlimy się za kierowców i podróżujących. Dziś po każdej mszy św. odbywa się obrzęd poświęcenia pojazdów i ich użytkowników. Zachęcamy do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży.
  1. W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie. Za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlić podczas środowej nowenny i Mszy św.
  1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy samych radosnych i spokojnych dni.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p Barbary Rogalewicz Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

 

 

Dodaj komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram