44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 1 lipca 2018r

feature image

Ogłoszenia parafialne – 1 lipca 2018r

  1. Jezus, Pan życia i śmierci, dokonując cudu wskrzeszenia umarłych, zapowiadał największy cud: własne zmartwychwstanie. Śmierć, która zawsze jest wielką tajemnicą sprawiającą cierpienie bliskich zmarłego, w świetle zwycięstwa odniesionego przez Zbawiciela nabrała nowego znaczenia. Jest bramą do życia wiecznego.
  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa związane z tymi dniami odprawimy o stałych godzinach.
    W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne. W piątek przed południem odwiedzimy chorych i starszych z Komunią św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 15.00.
  1. W przyszłą niedzielę 8 lipca o godz. 15.00 będziemy się modlić w intencji małżeństw przeżywających jubileusz 50 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  1. Lipiec w dawnej tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.
  1. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie najbliższych. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.
  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę gospodarczą.
  1. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich, które pozwolą nam więcej wiedzieć o Kościele, bardziej wierzyć i lepiej się modlić. Na stoliku pod chórem jest Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny, a w zakrystii Różaniec dla prenumeratorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram