Dobre Nowiny BÓG W KRAKOWIE – Gazeta Ewangelizacyjna – Ewangelizuj innych w swoim otoczeniu!

Mamy kolejny numer darmowej gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny!

Kolejnych 500 000 egzemplarzy „Dobrych Nowin” zostało wydrukowane i przeznaczone do rozdania.

Niech nie zabraknie jej w żadnej miejscowości!

Zachęcamy wszystkich, którym bliska jest ewangelizacja, by włączyli się w akcję rozdawania „Dobrych Nowin”.

Co możesz robić?

Okładka najnowszego numeru Możesz wziąć gazetę tam gdzie żyjesz/pracujesz. Połóż ją w firmie, zostaw w sklepie (jeśli sprzedawca pozwoli) itd.

Możesz po uzgodnieniu z księdzem proboszczem zostawić lub rozdawać „Dobre Nowiny” przy kościele.

Dla nauczycieli:
rozdaj gazetę uczniom, niech zaniosą do domów. Albo zrób lekcję w oparciu o nią.

Dla ewangelizatorów:
użyj „Dobrych Nowin” w swoich inicjatywach. Mamy np. księży, którzy organizując imprezy – rozdają gazetę.Pomysły mógłbym mnożyć, ale Ty na pewno wiesz co można by zrobić.

Dla tych, którzy nie mogą zająć się rozdawaniem gazety:
Prześlij tego maila do osób, które mogą się zainteresować tematem!

W tym numerze Dobrych Nowin:

• Bóg w Krakowie – nowa polska produkcja religijna w gwiazdorskiej obsadzie
  • Program Światowych Dni Młodzieży
  • Cud w Sokółce
  • Kraków – mistyczne miasto
  • Niewola, która wyzwala – rocznica Jasnogórskich Ślubów Narodu
  • Bóg jest jak ratownik – o miłosierdziu i sprawiedliwości w Roku Miłosierdzia Bożego
  • Bóg i piłka, czyli o tym, jak wierzą piłkarze

O naszej misji:

„Dobre Nowiny” – co to takiego?

Jest to gazeta okolicznościowa o charakterze jednodniówki, która istnieje już 10 lat, a którą obecnie – także dzięki Tobie – pragniemy przekształcić w największą, bezpłatną i regularnie wydawaną gazetę ewangelizacyjną w Europie. Na pierwszym etapie jej nakład wyniesie pół miliona egzemplarzy i wydawana będzie raz w miesiącu. Pragniemy, by nakład stopniowo zwiększał się do miliona i więcej egzemplarzy.

Cel

Pragniemy przekształcić „Dobre Nowiny” w wielką gazetę ewangelizacyjną! Wydawaną regularnie w dużym nakładzie, ale nadal przyjazną dla czytelnika, wartościową i równocześnie lekką w odbiorze. Taką, która z przekazem i formą dotrze do niewykazujących wielkiej aktywności religijnej. Ma być gazetą na niedzielne popołudnie dla całej rodziny, a do tego odróżniać się od już istniejącej prasy religijnej przeznaczonej dla tych bardziej zaangażowanych, dzięki czemu nie będzie dla tej prasy konkurencją.

Dlaczego?

10-letnie doświadczenie w wydawaniu gazety każe nam mieć pewność, że w coraz bardziej zlaicyzowanym świecie jest ogromne zapotrzebowanie na proste treści religijne, odpowiadające na dylematy, problemy, ale także nieprawdziwe sądy na temat wiary. Jest potrzeba tłumaczenia Ewangelii, zasad moralnych i dawania budującego świadectwa. Będziemy to robić tak jak dotychczas!

Zapraszam Cię – zamów darmową gazetę: