44 631-81-36
 

Stałam u bram nieba i piekła Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo

feature image

Stałam u bram nieba i piekła Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo

OPIS:

Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo, kolumbijskiej lekarki, którą trafił piorun, który był tak silny, że została prawie, że całkowicie spalona. Dzięki Bożemu Miłosierdziu zawdzięcza odnowione ciało i mistyczne przeżycia, które pozwoliły jej na wgląd do własnej „Księgi Życia”. Z drugiej strony rzeczywistości, mogła powrócić do życia, by dać świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. Przyniosła nam stamtąd niezwykle ważne orędzie. Dokumenty wypadku i inne materiały na ten temat:www.gloriapolo.net

Autor: dr Gloria Polo

POLECAM ROZDAWĆ PO RODZINIE I ZNAJOMYCH

PDF,ONLINE lub KUP TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram