Ogłoszenia parafialne – 11 marca 2018 r.

1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, niedzielę radości trwamy w misyjnym zasłuchaniu w Boga bogatego w miłosierdzie.
  1. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.
  1. W tym roku uczestniczymy również w akcji Wielkanocne Dzieło Caritas. Możemy nabywać kolorowe świece w kształcie wielkanocnych pisanek oraz małe paschaliki. Uzyskane ze sprzedaży tych świec środki przeznaczone są na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy poświęcają uwagę aktualnym wydarzeniom z życia Kościoła. Możemy także bezpłatnie zabrać ze sobą nowy numer Dobrych Nowin.
  1. W czwartek odbędzie się pogrzeb śp. Wiktora Kępińskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…