Ogłoszenia parafialne – 21 stycznia 2018r

1. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.
  2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W piątek przypada w Kościele w Polsce Dzień Islamu.
  3. Serdeczne zapraszamy na Koncert „Kolędy Polskie” w wykonaniu Eleni, który odbędzie się dzisiaj od godz. 15.00 na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. Usłyszymy także orkiestrę z Magdalenowa.
  4. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

Poniedziałek – 22 stycznia: ul. Łaska, ul. Narutowicza (1 kapłan)

Wtorek – 23 stycznia: ul. Reymonta, ul. Szkolna, ul. Norwida, ul. Krótka (1 kapłan)

Środa – 24 stycznia: ul. Praga – od ul. Częstochowskiej do ul. Łaskiej (1 kapłan) oraz od godz. 11.00: ul. Wschodnia, ul. Leśna, ul. Południowa (1 kapłan)

Czwartek – 25 stycznia: ul. Praga – między ul. Łaską a Kościuszki (2 kapłanów)

Piątek – 26 stycznia: Podklucze (2 kapłanów)

Sobota – 27 stycznia: ul. Lipowa, ul. Akacjowa, ul. Wiśniowa, ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa, ul. Kopernika (1 kapłan) oraz ul. 11 Listopada, ul. Polski Sierpień (1 kapłan)

Kolędę rozpoczynamy o godz. 9.00. W poniedziałek przyszłego tygodnia chcemy odwiedzić mieszkańców ul. Mickiewicza.

1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej, by pogłębiać naszą wiedzę i umacniać wiarę.