Ogłoszenia parafialne 9 stycznia 2022 r.

1. Dziś w liturgii celebrujemy święto Chrztu Pańskiego. To okazja, aby wspomnieć sakrament chrztu świętego. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.
  2. Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca – wspólne nieszpory o godz. 16.30. Kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie będziemy śpiewać do 2 lutego.
  3. W środę, 12 stycznia o godz. 18.30 kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd wraz ze scholą dziecięcą i młodzieżową w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  5. W tym tygodniu będziemy kontynuowali wizytę kolędową. Dziękujemy tym wszystkim, którzy już nas przyjęli, za wspólną modlitwę, za wszystkie rozmowy i ofiary. Porządek wizyty kolędowej na najbliższy tydzień jest następujący:
    Poniedziałek 10 stycznia: Trakt Puszczański
    Wtorek 11 stycznia: ul. Kącik
    Środa 12 stycznia: ul. Wschodnia i ul. Słoneczna (1 kapłan)
    Czwartek 13 stycznia: ul. Praga (między ul. Łaską a Kościuszki)
    Piątek 14 stycznia: ul. Praga (między ul. Łaską a ul. Częstochowską)
    Sobota 15 stycznia: ul. Piotrkowska
    W poniedziałek przyszłego tygodnia chcemy odwiedzić rodziny mieszkające przy ul. Częstochowskiej, ul. Południowej i ul. Leśnej
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym kartonowe pudełko na 12 płyt Biblii Audio.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie: Jana Swędraka z Grudnej i Martę Pawlak z Podklucza. Módlmy się, aby dostąpili radości wiecznej: Wieczny odpoczynek…