44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 19 września 2021 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 19 września 2021 r.

  1. Rok Jubileuszowy naszej archidiecezji obfituje w ważne wydarzenia ewangelizacyjne. Włączmy się z otwartym sercem w trwające do środy rekolekcje w naszym kościele jubileuszowym.
  2. W sobotę 25 września przypada 125. rocznica śmierci Czcigodnej Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Z tej racji w tym dniu w Parznie Eucharystii o godz. 13.30 przewodniczył będzie ks. abp Grzegorz Ryś. W programie również konferencja pt.: „Wanda znana i nieznana”, wystawa oraz poczęstunek.
  3. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę w przyszłą niedzielę. Uroczysta suma o godz. 11.00.
  4. Duszpasterstwo Rolników zaprasza na jubileuszową pielgrzymkę rolników, sadowników i ogrodników do bazyliki archikatedralnej w Łodzi w niedzielę 26 września o godz. 12.00
  5. W nowym roku szkolnym rozpoczynamy przygotowania do przyjęcia sakramentów: Eucharystii (I komunia św.) i bierzmowania. Msza św. i spotkanie dla uczniów klas III i dla ich rodziców w przyszłą niedzielę 26 września o godz. 10.00. Wszystkich kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas VII, VIII i pierwszych klas szkół ponadpodstawowych wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00 i na spotkanie.
  6. Organizujemy tradycyjną pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na spotkanie Rodziny Różańcowej w niedzielę 3 października. Zapisy u p. Pelagii Pietruszki.
  7. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za złożone ofiary składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram