44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 18 lipca 2021 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 18 lipca 2021 r.

 1. Słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco” (Mk 6,31) potwierdzają prawdę, że potrzebujemy czasu na odpoczynek, abyśmy mogli podejmować wyzwania związane z powołaniem. Uczyńmy wszystko, by nie zagubić duchowego wymiaru swojego życia.
 2. W dniach 18-25 lipca obchodzimy 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W przyszłą niedzielę będziemy wspominać patrona kierowców i podróżujących. Po Mszach św. błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów przed kościołem. Tradycyjnie złożonymi ofiarami wesprzemy zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akcji „Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy”.
 3. W tym tygodniu planowany jest montaż 5 nowych witraży do naszej świątyni.
 4. Zachęcamy do nabycia i lektury wakacyjnych numerów: Niedzieli, Idziemy, Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.
 5. W tym tygodniu patronują nam:
  – w czwartek 22 lipca – św. Maria Magdalena,
  – w piątek 23 lipca – św. Brygida – zakonnica, patronka Europy,
  – w sobotę 24 lipca – św. Kinga – dziewica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram