Ogłoszenia parafialne 4 lipca 2021 r.

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. W ramach obchodów Jubileuszu 100 – lecia archidiecezji łódzkiej w najbliższą sobotę, 10 lipca o godz. 12.00 – Msza św. i nabożeństwo w intencji nowych powołań do służby w Kościele.
  4. Zakończyliśmy modlitwy za nasze rodziny zanoszone podczas Mszy św. odprawianych w poszczególnych miejscowościach parafii. Dziękujemy za zaangażowanie sołtysów i innych osób, dziękujemy za liczny udział wiernych oraz za złożone ofiary. Bóg zapłać. Ufundujemy z nich 2 witraże do naszej świątyni.
  5. W lipcu i w sierpniu, w dni powszednie Msze św. odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00, a kancelaria parafialna jest czynna wyłącznie do południa: od godz. 9.00 – do 10.00.
  6. Przewodnicy pieszych i rowerowych pielgrzymek na Jasna Górę przesyłają informacje o sierpniowym pielgrzymowaniu przez naszą parafię.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę gospodarczą.
  8. Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. W Niedzieli, Idziemy, Przewodniku Katolickim i Gościu Niedzielnym znajdziemy wiele interesujących artykułów.