44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 7 lutego 2021 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne – 7 lutego 2021 r.

  1. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św.  o godz. 10.00. Po wieczornej Mszy zapraszamy na spotkanie z małżeństwami należącymi do Kościoła Domowego.
  2. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele na Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00 będziemy się modlić za ludzi dźwigających krzyż cierpienia i udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
  3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z klasy III C i III D zapraszamy na Mszę św. podczas której poświęcimy dla nich medaliki i książeczki – 11 lutego o godz. 17.00.
  4. 13 lutego w sobotę  o godz. 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne w naszym kościele stacyjnym w ramach trwającego Roku Jubileuszowego diecezji łódzkiej. Tym razem zatrzymamy się nad tematem: “Św. Rodzina wzorem rodziny”. Zapraszamy  do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.
  5. W święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy do puszek ofiarę 350 zł. na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary złożone na tacę gospodarczą.
  6. Parafia nasza pragnie kontynuować pomoc materialną dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie uczestnicząc w programie Rodzina Rodzinie, który jest odpowiedzią na dramatyczną sytuację rodzin poszkodowanych w konfliktach zbrojnych i kryzysach humanitarnych. Realizowany jest w formie bezpośredniej pomocy rodzinom poprzez comiesięczne wsparcie finansowe przekazywane przez Caritas. Możemy składać na ten cel dobrowolne ofiary do specjalnej puszki, która znajduje się na stoliku pod chórem. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Bieżące numery wiele miejsca poświęcają tematowi ludzkiego cierpienia.
  8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Tadeusz Śmietański. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram