44 631-81-36 Kancelaria  881-159-365 Ksiądz proboszcz
 

Ogłoszenia parafialne – 22 stycznia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne – 22 stycznia 2017 r.

1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”.

2. W środę 25 stycznia przeżywać będziemy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Podczas nowenny i mszy św. wieczornej modlić się będziemy za naszych bliskich zmarłych, których imiona możemy wypisać na kartkach.

3. Kończy się wizyta duszpasterska – kolęda. W tych dniach odwiedzimy rodziny:

Poniedziałek – 23 stycznia: ul. Mickiewicza

Wtorek – 24 stycznia: ul. Kochanowskiego, ul. Polna, ul. Skryta oraz ul. Północna, ul. Kwiatowa

Środa – 25 stycznia: ul. Kopernika, ul. Klonowa, ul. Jarzębinowa, ul. Wiśniowa, ul. Akacjowa, ul. Lipowa oraz ul. 11 Listopada, ul. Polski Sierpień

Czwartek – 26 stycznia: ul. Kilińskiego, ul. Głowackiego, ul. Pułaskiego oraz ul. Żeromskiego, ul. Konopnickiej

Piątek – 27 stycznia: ul. Poniatowskiego, ul. Źródlana, ul. Rzeczna, ul. 3 Maja oraz pl. Św. Floriana, ul. Targowa, ul. Cmentarna, ul. Cicha

Sobota – 28 stycznia – kolęda uzupełniająca

Rodziny, które nie mogły przyjąć po kolędzie w wyznaczonym terminie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kolędy uzupełniającej.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek ofiary w wysokości 575 zł. na wsparcie jednej wyznaczonej nam rodziny syryjskiej w ramach akcji Rodzina Rodzinie. Za ten dar serca składamy serdeczne podziękowanie.

5. Zaproszenie na ingres ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego do Katedry Wawelskiej (…).

6. Tygodnik Niedziela poświęca kilka artykułów osobie ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zachęcamy do nabycia i lektury.

Dodaj komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram