44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 23 sierpnia 2020 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 23 sierpnia 2020 r.

  1. Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Z racji czwartej niedzieli miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Bożego miłosierdzia o godz. 16.30.
  2. Wczoraj przedstawiciele naszej parafii dołączyli do 40 Pielgrzymki Ziemi Łaskiej na Jasną Górę. Zapraszamy do duchowego towarzyszenia ich wędrówce poprzez wspólną modlitwę w naszym kościele dzisiaj, jutro i we wtorek o godz. 20.30. Czym jest i czym powinna być dla nas Jasna Góra, przypominał Święty Jan Paweł II, gdy mówił: „Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń”. Przez te dni, a szczególnie w środę 26 sierpnia w Uroczystość NMP Częstochowskiej będziemy ponawiać to nasze zawierzenie Pani Jasnogórskiej. Msze Święte tego dnia o godz. 7.00 i 18.00. Jest to ostatnia środa miesiąca, a zatem wieczorem będziemy polecać Bogu naszych bliskich zmarłych.
  3. W Niedzieli przeczytamy o polskim charyzmacie maryjnym. W Gościu Niedzielnym o nowych zadaniach jakie stoją przed wspólnotami parafialnymi w związku z zaleceniami wydanymi przez Watykan.
  4. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Łucji Stelmach. Wieczny odpoczynek…

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram