44 631-81-36 Kancelaria  881-159-365 Ksiądz proboszcz
 

Ogłoszenia parafialne 16 lutego 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 16 lutego 2020 r.

  1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Dzisiaj w trzecią niedzielę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15 w intencji prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie („Różaniec za braci”)
  2. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.
  3. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.
  4. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Rodzin. To wielkopostne spotkanie ewangelizacyjne odbędzie się w piątek 28 lutego w Łodzi w Atlas Arenie
    o godz. 19.00. Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny. Ksiądz Arcybiskup pragnie, abyśmy na to wydarzenie zaprosili i zabrali ze sobą przyjaciół, znajomych, inne rodziny stając się w taki sposób współgospodarzami tego wydarzenia.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o najnowszej książce w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II. Przewodnik Katolicki, Niedziela i Idziemy podejmują wiele interesujących tematów.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Emilia Kucharska, Janina Ląd, Henryk Cywiński. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram