44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 26 grudnia 2019r

feature image

Ogłoszenia parafialne – 26 grudnia 2019r

  1. W sobotę, w święto św. Młodzianków tradycyjnie modlimy się w intencji poszanowania każdego poczętego życia, w intencji dzieci. Jak już było zapowiedziane, tego dnia na Eucharystię o godz. 17.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi, szczególnie tymi, które w mijającym roku przyjęły sakrament chrztu św.
  1. Dzieci związane z Papieskimi Dziełami Misyjnymi odwiedzają w tym czasie domy, kolędują i kwestują na rzecz potrzebujących rówieśników. W tym roku zebrane ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w dalekiej Amazoni. Dzieci z naszej parafii podejmą również posługę Kolędników Misyjnych w sobotę 28 grudnia od godz. 11.00 do 14.00.
  1. W najbliższą sobotę w naszej parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Niech będzie to okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na planowany remont elewacji ścian zewnętrznych naszego kościoła.

Kolędę rozpoczniemy w sobotę od godz. 9.00 od odwiedzenia rodzin mieszkających w Bednarzach i Brzeziu.

Poniedziałek 30 grudnia – Kozłówki,

Wtorek 31 grudnia – Kościuszki i Kościuszki pod lasem.

Prosimy o podwiezienie nas samochodem do danej miejscowości.

  1. W przyszłą niedzielę, 29 grudnia, czcimy Św. Rodzinę z Nazaretu. Wspólnie będziemy prosić Maryję, Józefa i Jezusa o świętość naszych rodzin.
  1. Zachęcamy do nabycia specjalnych numerów tygodnika rodzin katolickich Żródło poświęconych Mszy św. i bohaterskim kapłanom.
  1. Parafia nasza otrzymała liczne życzenia świąteczne, za które serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram