Ogłoszenia parafialne – 25 sierpnia 2019r

1. Ostatnia niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionym czasie.
  1. W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. za zmarłych.
  1. Siostry zapraszają dzieci na spotkanie z racji kończących się wakacji w sobotę o godz. 11.00 do Domu Parafialnego.
  1. W przyszłą niedzielę 1 września przeżywać będziemy 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. Podczas adoracji zawierzymy Bogu sprawę pokoju na świecie oraz rozpoczynający się nowy rok szkolny.
  1. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w poniedziałek 2 września o godz. 8.00.
  1. Orkiestra OSP Szczerców zaprasza na kolejny nabór nowych członków. Pierwsze otwarte zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek 27 sierpnia o godz. 17.00 w Domu Kultury przy ul. Mickiewicza.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W nowym numerze Przewodnika Katolickiego dodatek z codziennymi modlitwami na wrzesień. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o tajemnicy spowiedzi oraz o łaskach wymodlonych przed jasnogórska ikoną. Niedziela podejmuje temat obaw i nadziei związanych ze szkołą.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wiesława Dyła i Jacek Grzelak. Wieczny odpoczynek…
  1. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.