44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne – 17 czerwca 2018r

feature image

Ogłoszenia parafialne – 17 czerwca 2018r

  1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  1. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństw czerwcowych.
  1. Zbliża się koniec roku szkolnego i katechetycznego. Każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli na Mszę św. w piątek o godz. 8.00. Dziękując za miniony rok nauki, będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Zachęcamy uczniów do spowiedzi, by z czystym sercem rozpocząć wakacje.
  1. W sobotę przypada Dzień Ojca. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli przeczytamy o filarach rodzin jakimi sa ojcowie. W Gościu Niedzielnym znajdziemy informacje o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha
  1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Adama Rychlewicza. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram