Ogłoszenia parafialne – 16 lipca 2017 r.

1. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. To nie jest czas wolny od przykazań Bożych i kościelnych. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Panem Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu.

2. W najbliższą środę na mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji siostry Czesławy z racji imienin.

3. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i ich użytkowników z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Wesprzemy polskich misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez złożoną przy poświęceniu ofiarę w Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr.

4. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

6. Jutro odbędzie się pogrzeb ś.p Zbigniewa Szczepańskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…