Ogłoszenia parafialne – 9 lipca 2017 r.

1. We wtorek, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Ora et labora – Módl się i pracuj! – to sposób św. Benedykta na dobre chrześcijańskie życie.
  1. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na kolejne nabożeństwo fatimskie 13 lipca – w najbliższy czwartek, po mszy św. wieczornej.
  1. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest codziennie w godz. od 9.00 do 10.00.
  1. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo wszystkich kierowców z okazji wspomnienie św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę, za dwa tygodnie, 23 lipca.
  1. Kierownicy pieszych i rowerowych pielgrzymek na Jasną Górę przesyłają informacje o tegorocznym pielgrzymowaniu przez naszą parafię i liczą na gościnne przyjęcie.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy wzruszającą opowieść o rodzinie opiekującej się chorą matką oraz o prezydentach Stanów Zjednoczonych, ich działaniach względem Polski.
  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach tacy gospodarczej. Bóg zapłać. Ostatnio wymieniono na plebanii kilka starych okien i drzwi oraz wymalowano mieszkanie ks. Wikariusza. Przy kościele czekamy na remont głównego wejścia i zawieszenie nowych gablot ogłoszeniowych.