44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 30 kwietnia 2023 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 30 kwietnia 2023 r.

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Dzisiaj nabożeństwo w intencji powołań o godz. 16.15.
  2. Jutro rozpoczynamy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia: w tygodniu po mszy św. wieczornej o godz. 18.30 a w niedziele o godz. 16.30, a także przy kapliczkach rozsianych w różnych zakątkach naszej parafii.
  3. W środę 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Tego dnia Msze w kościele o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Za Ojczyznę i strażaków z racji wspomnienia ich patrona modlić się będziemy na mszy św. o godz. 10.00. W Rudzisku przy krzyżu tradycyjnie Msza św. o godz. 14.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Godzina święta od 17.00. Do wspólnej modlitwy zapraszamy rodziców i rodzeństwo pochodzących z naszej parafii kapłanów i sióstr zakonnych.
  5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Odwiedzimy chorych przed południem. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca w Bełchatowie odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne organizowane przez Wojowników Maryi. W parafii Sercanów o godz. 9.30 Msza św. a po niej procesja różańcowa ulicami do parafii Farnej.
  7. Za dwa tygodnie, w niedzielę 14 maja dzieci klas III z naszej parafii przystąpią do
    I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.00.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W najnowszych numerach Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Idziemy znajdziemy wiadomości z życia Kościoła, artykuły poświęcone powołaniu kapłańskiemu i zakonnemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram