44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 22 stycznia 2023 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 22 stycznia 2023 r.

 1. Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie to szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę Pisma św. Trzeba się zachwycić Pismem Świętym i w nim rozmiłować. Trzeba je pokochać. Pokochać żywą Osobę, która jest w nim obecna jak w tabernakulum. Pokochać Pismo Święte jak Jezusa, Nauczyciela i Pana. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ze sobą do rozważenia wylosowany cytat z Pisma św. Znajdują się one na stolikach pod chórem. O godz. 16.15 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 2. W środę, 25 stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Na nowennie i Mszy św. wieczornej modlić się będziemy za naszych bliskich zmarłych.
 3. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
  Poniedziałek 23 stycznia: ul. Mickiewicza
  Wtorek 24 stycznia: ul. Praga (między ul. Łaską a ul. Częstochowską)
  Środa 25 stycznia: ul. Praga (między ul. Łaską a Kościuszki)
  Czwartek 26 stycznia: ul. Reymonta, ul. Szkolna, ul. Norwida, ul. Krótka oraz ul. Wąska, ul. Tenusa, ul. Malinowa, ul. Strumykowa
  Piątek 27 stycznia: Podklucze
  Sobota 28 stycznia: Załuże
  W poniedziałek przyszłego tygodnia odwiedzimy mieszkańców: ul. Kochanowskiego, ul. Polnej, ul. Skrytej, ul. Cmentarnej i ul. Cichej.  
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram