44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 15 stycznia 2023 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 15 stycznia 2023 r.

 1. Dziś modlimy się w intencji s. Ałły z racji przypadających urodzin. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15.
 2. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości”. Zachęcamy do modlitwy w intencji jedności pomiędzy wyznawcami Chrystusa. Program nabożeństw i spotkań ekumenicznych w rejonie łódzkim wywieszony jest w gablocie.
 3. W sobotę, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w niedzielę – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
 4. Trwa wizyta duszpasterska w naszych rodzinach. W najbliższym tygodniu odwiedzimy:
  Poniedziałek 16 stycznia: ul. Wschodnia i ul. Słoneczna oraz ul. Piaskowa i ul. Mokra
  Wtorek 17 stycznia: ul. Kilińskiego, ul. Głowackiego i ul. Pułaskiego oraz ul. Żeromskiego i ul. Konopnickiej
  Środa 18 stycznia: ul. Piłsudskiego (za ul. Łaską) wraz z ul. Zachodnią
  Czwartek 19 stycznia: ul. Piłsudskiego (przed ul. Łaską) oraz ul. Piotrkowska (nr 1 – 48)
  Piątek 20 stycznia: ul. Piotrkowska (pozostała część)
  Sobota 21 stycznia: ul. Lipowa, ul. Klonowa, ul. Jarzębinowa, ul. Wiśniowa i ul. Akacjowa oraz ul. Kopernika, ul. 11 Listopada i ul. Polski Sierpień.
  W poniedziałek przyszłego tygodnia chcemy odwiedzić rodziny mieszkające przy ul. Mickiewicza.
 5. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na wsparcie posługi misyjnej Kościoła w Uroczystość Trzech Króli: przekazaliśmy 3 tys. zł. a od Kolędników Misyjnych 2 tys. zł. Bóg zapłać. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o ostatnich chwilach życia i pożegnaniu papieża seniora.
 6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Barbara Labryszewska l. 67. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram