44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 18 września 2022 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 18 września 2022 r.

  1. W trzecią niedzielę września przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie. Zachęcamy do korzystania z mediów katolickich, czytajmy prasę katolicką, by umacniać swoją wiarę. 18 września, przypada również święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, patrona Polski. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15.
  2. Dziś po mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla uczniów klas III i dla ich rodziców w związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii św. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla uczniów klas VII, VIII i pierwszych klas szkół ponadpodstawowych i ich rodziców w związku z sakramentem bierzmowania.
  3. W środę, 21 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W piątek, 23 września, będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie Św. Ojca Pio.
  4. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę w przyszłą niedzielę 25 września. Uroczysta suma z odnowieniem ślubów małżeńskich o godz. 11.00.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę autokarową śladami polskich świętych i błogosławionych do Świętej Wody, Sokółki, Różanegostoku, Suchowoli, Białegostoku, Zuzeli i Niepokalanowa w dniach 27 i 28 września.
  6. Organizujemy także tradycyjną pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na spotkanie Rodziny Różańcowej w niedzielę 2 października. Zapisy u p. Pelagii Pietruszki.
  7. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za złożone ofiary składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta Biblii Audio. W Niedzieli artykuły z życia Kościoła, między innymi o siostrze Anuncjacie, pustelnicy z Żaru, która złożyła śluby wieczyste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram