Adhortacje Papieża Benedykta XVI

charakterystyka obrazu

Adhortacje Papieża Benedykta XVI

1. Ecclesia In Medio Oriente lub PDF, Posynodalna adhortacja apostolska Ojca Świętego Benedykta XVI – o Kościele na Bliskim Wschodzie, komunii i świadectwie, 14 wrzesień 2012r.

2. Africae Munus lub PDF, Posynodalna Adhortacja Apostolska Papieża Benedykta XVI o Kościele w Afryce w służbie pojednania, sprawiedliwości i pokoju, 19 listopad 2011r.

3. Verbum Domini lub PDF, Posynodalna adhortacja apostolska Papieża Benedykta XVI – o Słowie Bożym w życiu i misji Kościoła, 20 wrzesień 2010r.

4. Sacramentum Caritatis lub PDF, Posynodalna adhortacja apostolska Papieża Benedykta XVI – o Eucharystii, źródle i szczycie życia i misji Kościoła, 22 luty 2007r.