44 631-81-36
 

Ogłoszenia duszpasterskie 17 lipca 2022

feature image

Ogłoszenia duszpasterskie 17 lipca 2022

1. Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 16.20.

2. W piątek, 22 lipca, przypada święto Św. Marii Magdaleny. A w sobotę, 23 lipca, w liturgii przypada święto Św. Brygidy, patronki Europy.

3. W przyszłą niedzielę 24 lipca po Mszach Świętych odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i ich użytkowników. Wesprzemy także polskich misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez złożoną przy poświęceniu ofiarę w Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr.

4. Związek małżeński pragną zawrzeć:

Przemysław Groniecki z parafii tutejszej i Michalina Anna Spalik z parafii Nawiedzenia NMP w Trębaczewie

Cimcioch Robert z parafii Restarzew i Jażdżyk Monika Ewa z parafii tutejszej

5. Otrzymaliśmy podziękowanie za zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego poprzez którą wsparliśmy finansowo Kościoły na Wschodzie i polskich misjonarzy.

6. Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów: Niedzieli, Idziemy, Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego – w dzisiejszym numerze artykuł o tym skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego,.

7. W ostatnim czasie odszedł do wieczności:  Sebastian Przybył  l. 37. Niech Bóg okaże mu swoje miłosierdzie i wprowadzi do wiekuistego domu: Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram