Ogłoszenia parafialne 3 lipca 2022 r.

Ogłoszenia parafialne 3 lipca 2022 r.

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
  2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  3. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania od godz. 17.00.
  4. W lipcu i sierpniu msze św. w naszym kościele w dni powszednie odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna codziennie tylko do południa w godz. od 9.00 do 10.00.
  5. Przewodnicy pieszych i rowerowych pielgrzymek na Jasna Górę przesyłają informacje o tegorocznym pielgrzymowaniu przez naszą parafię i liczą na gościnne przyjęcie.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę gospodarczą.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W nowym numerze Gościa Niedzielnego poruszono temat bliski wielu z nas: wątpliwości w wierze – co robić, kiedy się pojawiają. Tygodnik Niedziela zachęca do zrobienia rachunku sumienia z tego jak odpoczywamy. Są do odebrania wakacyjne numery Różańca i Tak Rodzinie dla prenumeratorów.
  8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Henryk Pluta z Podżaru. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…