Ogłoszenia parafialne 26.06.2023r

Ogłoszenia parafialne 26.06.2023r

1. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku. Msze św. w naszym kościele: o godz. 7.00, 10.00, 17.30 i 18.00. Na nowennie i Mszy św. wieczornej modlić się będziemy za naszych bliskich zmarłych. Ofiary składane na tacę tego dnia będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi w najbliższą środę będą przeżywać zakończenie Roku Jubileuszowego z okazji 100 – lecia obecności Sióstr w Polsce. Na uroczystości do Łabuń k. Zamościa udaje się delegacja naszych parafian.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
    – w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i możliwość spowiedzi, przed południem odwiedzimy chorych
    – w sobotę nabożeństwo ku czci Serca Matki Najświętszej po Mszy Św. o godz.18.00,
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

5. W lipcu i sierpniu msze św. w naszym kościele w dni powszednie odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna będzie codziennie tylko do południa w godz. od 9.00 do 10.00.

6. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką zawierającą informacje z życia Kościoła i świata.
    7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg wezwał do siebie: Sylwestra Kamienieckiego, Dariusza Rózika i Zofię Grabiszewską. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…