44 631-81-36
 

Boże Ciało – 16.06.2022 r.

feature image

Boże Ciało – 16.06.2022 r.

  1. Dziś uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, popularnie zwana świętem Bożego Ciała. To dzień, kiedy uroczyście wyznajemy naszą wiarę w realną obecność Chrystusa w Eucharystii. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy oraz o godz. 17.00. O 16.30 nabożeństwo czerwcowe.
  2. Od jutra do przyszłego czwartku włącznie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00 będzie połączone z procesją eucharystyczną wokół świątyni. Zapraszamy do czynnego udziału.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali dekoracje poszczególnych ołtarzy, a także udekorowali trasę procesji. Wyrazy wdzięczności kierujemy do całej służby liturgicznej, asysty, Żywej Różyc, dzieci komunijnych i rocznicowych oraz dziewczynek sypiących kwiatki a także do chóru i orkiestry, Dziękujemy strażakom i policji za zabezpieczenie trasy naszej procesji. Za wszelkie dobro i pomoc wszystkim niech Bóg hojnie wynagradza swoją łaską.
  4. W parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie odbędzie się Koncert Uwielbieniowy, dzisiaj o godz. 20.00, podczas którego wystąpi także nasza parafialna schola.
  5. Zachęcamy do nabycia numeru specjalnego Gościa Niedzielnego poświęconego Eucharystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post navigation

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram