44 631-81-36
 

Boże Ciało – 16.06.2022 r.

feature image

Boże Ciało – 16.06.2022 r.

  1. Dziś uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, popularnie zwana świętem Bożego Ciała. To dzień, kiedy uroczyście wyznajemy naszą wiarę w realną obecność Chrystusa w Eucharystii. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy oraz o godz. 17.00. O 16.30 nabożeństwo czerwcowe.
  2. Od jutra do przyszłego czwartku włącznie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00 będzie połączone z procesją eucharystyczną wokół świątyni. Zapraszamy do czynnego udziału.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali dekoracje poszczególnych ołtarzy, a także udekorowali trasę procesji. Wyrazy wdzięczności kierujemy do całej służby liturgicznej, asysty, Żywej Różyc, dzieci komunijnych i rocznicowych oraz dziewczynek sypiących kwiatki a także do chóru i orkiestry, Dziękujemy strażakom i policji za zabezpieczenie trasy naszej procesji. Za wszelkie dobro i pomoc wszystkim niech Bóg hojnie wynagradza swoją łaską.
  4. W parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie odbędzie się Koncert Uwielbieniowy, dzisiaj o godz. 20.00, podczas którego wystąpi także nasza parafialna schola.
  5. Zachęcamy do nabycia numeru specjalnego Gościa Niedzielnego poświęconego Eucharystii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Post navigation

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram