44 631-81-36
 

Intencje mszalne 12 – 19.06.2022r

feature image

Intencje mszalne 12 – 19.06.2022r

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 12 czerwca

godz.   800 + Zbigniewa, Władysławę, Józefa Gorzelaków, Helenę, Antoniego, Kazimierę, Bogusława Kempińskich

godz. 1000    O Boże błogosławieństwo dla Tobiasza, Bruna, Zuzanny i Borysa

godz. 1200    (chrzty) W intencji Józefa i Joanny w 40 rocz. małżeństwa

godz. 1700 + Jerzego Pietruszkę, Franciszkę i Franciszka Penciaków

PONIEDZIAŁEK – 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego

godz.   700 + Zygmunta Wiśniewskiego, Janinę, Mariana Lewińskich, Jadwigę Celeban

godz.   730 + Aleksandra Różańskiego – od Elżbiety i Włodzimierza Mirowskich

godz. 1730 + Antoniego, Wiktorię Klikowskich, Władysława Jędraszka

godz. 1800 + Antoniego, Władysławę Stępników

WTOREK – 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala

godz.   700 + Bożenę Sypniewską w 1 rocz. śm. – od córki Barbary z rodziną

godz.   730 + Annę, Czesława, Zenonę, Genowefę, Tadeusza, Stanisława i Władysławę Gulczyńskich

godz. 1730 + Barbarę Woźnicką – od bratanka Rafała z rodziną

godz. 1800 + Nadzieję, Elżbietę, Romualdę Napiórkowskie

ŚRODA  – 15 czerwca

godz.   700 + Mariannę i Andrzeja Kulka – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły               Podstawowej w Szczercowie

godz.   730 + Zofię Węglewską – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

godz. 1730 + Stefana Labryszewskiego – od wnuczki Barbary

godz. 1800    Intencje nowennowe

godz. 1800 + Mieczysława Pabicha – od Stanisławy Łaniewskiej

CZWARTEK – 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

godz.   800 + za zm. dziadków Kucharskich i Rzepkowskich, Stanisława Kulińskiego

godz. 1000    Za Parafian (procesja)

godz. 1700 + Zdzisława Koćfina, Mariusza Hachulskiego

godz. 1700 + Barbarę, Władysławę Irzykowskie, Mariannę Staszczyk, Janinę Śliż

PIĄTEK – 17 czerwca – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

godz.   700 + Henryka Pabisia – od sołectwa Brzezie

godz.   730 + Grzegorza Wróż – od kolegi z Nadleśnictwa Wieluń

godz. 1730 + Dominika Różyckiego – od Aleksandry Węglewskiej z rodziną

godz. 1800 + Janusza, Janinę, Konstantego, Stanisławę Langierów

SOBOTA – 18 czerwca

godz.   700 + Leszka Stefaniaka – od chrześnicy Iwony z rodziną

godz.   730 + Mateusza Owczarka – od rodziny Rogalów i Kubiców

godz. 1730 + Szymona Gusta – od znajomych Agaty i Mirka ze Szczercowa

godz. 1800 + Henryka Stykałę, Waldemara Rudzkiego – od syna Krzysztofa z rodziną

XII NIEDZIELA ZWYKŁA -19 czerwca

godz.   800 + Zofię, Leona Wojciechowskich, Eleonorę, Franciszka, Henryka Kempińskich

godz. 1000 + Stanisława, Stefanię, Jerzego Przybylskich, Stanisława Kucharskiego, Jana Gasińskiego, Bogusława Ulanowskiego

godz. 1200 + Ireneusza Cierlaczyka – od żony z synem

godz. 1700 + Janinę, Edwarda Gasińskich, Henrykę, Józefa Kowalskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post navigation

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram