44 631-81-36 Kancelaria  881-159-365 Ksiądz proboszcz
 

Ogłoszenia parafialne 13.02.2022r

Ogłoszenia parafialne 13.02.2022r

  1. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności. Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.30.
  2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Tego samego dnia tradycja wspomina się Św. Walentego, patrona zakochanych. Niech to będzie okazja także do modlitwy, podziękowania Panu Bogu za miłość, którą nas obdarza, i za bliskich, którzy nas kochają. Pamiętajmy też o narzeczonych i prośmy, aby ich wzajemna miłość umacniała się i aby z Bogiem weszli na wspólną drogę życia. Tradycyjnie, w soboty Wielkiego Postu, odbywać się będą w naszej parafii katechezy dla narzeczonych.
  3. Rozpoczęły się ferie dla uczniów. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.
  4. W przyszłą niedzielę, 20 lutego odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”. W Niedzieli znajdziemy artykuły dotyczące miłości, cierpienia i zrozumienia wiary.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W ostatnich dniach zamontowano w kościele dwa nowe witraże a kolejne pojawią się w niedługim czasie. Rozpoczynamy także prace przy remoncie kaplicy na cmentarzu. W pierwszej kolejności zostanie wymieniona podłoga i zostaną poddane renowacji drzwi wejściowe.

Dodaj komentarz

Post navigation

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram