Ogłoszenia parafialne 2 stycznia 2022 r.

1. Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
  2. W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa kredy i kadzidła będą sprawowane według porządku niedzielnego. Tradycyjnie nasi ministranci będą rozprowadzać kredę i kadzidło w małych torebkach.
  3. Jednocześnie będzie to Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na cele misyjne.
  4. Piątek, 7 stycznia, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 15.00. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą św. o godz. 17.00. Do chorych parafian udamy się przed południem.
  5. W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  6. Trwa wizyta duszpasterska. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
    Poniedziałek, 3 stycznia: Kolonia Szczercowska i Grudna

Wtorek, 4 stycznia: Marcelów i Rudzisko
    Środa, 5 stycznia: Zagadki (1 kapłan)
    Piątek, 7 stycznia od godz. 13.00: ul. Mokra i ul. Piaskowa
    Sobota, 8 stycznia: Załuże
    W następnym tygodniu w poniedziałek, chcemy rozpocząć kolędę od Traktu Puszczańskiego.
  7. Składamy podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone w ramach tacy gospodarczej. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej, by pogłębiać naszą wiedzę i umacniać wiarę.