44 631-81-36
 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31 stycznia 2021 r.

feature image

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31 stycznia 2021 r.

  1. Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych. Na trąd chorują tysiące ludzi, którzy często z powodu tej choroby są wykluczani ze społeczeństwa, spychani na margines życia.
  2. We wtorek 2 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. Naszą modlitwą obejmiemy osoby poświęcone Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Za siostry, które posługują i pochodzą z naszej parafii będziemy się modlić podczas mszy św. o godz. 17.00. Wesprzemy też materialnie borykające się z trudnościami zakony kontemplacyjne naszej archidiecezji.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta przed mszą św. wieczorną. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Chorych parafian odwiedzimy przed południem. W I sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po mszy wieczornej.
  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na Msze św. podczas których poświęcimy dla nich medaliki i książeczki. Uczniów klasy IIIA i IIIB zapraszamy 2 lutego o godz. 17.00, a IIIC i IIID – 11 lutego o godz. 17.00.
  5. Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na wsparcie poszkodowanych w trzęsieniu ziemi mieszkańców Chorwacji. Zebraliśmy 1100 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Są do odebrania lutowe numery Różańca i Tak rodzinie dla prenumeratorów.
  7. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Kazimiera Kubik i Emilia Pietrzyk. Polećmy je Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram