BOŻE NARODZENIE 2020 – ogłoszenia parafialne

Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Wszystkim drogim parafianom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Pana trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze oblicza i daje nam nadzieję na przyszłość.
  2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. poświęcenie owsa.
  3. Pojutrze niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczymy modlitwą wszystkie rodziny naszej parafii. Będziemy prosić Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Po wieczornej Mszy św. Wieczór Uwielbienia.
  4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni, zwłaszcza panu kościelnemu i siostrom oraz wszystkim osobom z nimi współpracującymi.
  5. Duszpasterskie odwiedziny kolędowe przekładamy na dogodniejszy czas.
  6. Zachęcamy do lektury świątecznych numerów: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.