44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 19 lipca 2020 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 19 lipca 2020 r.

  1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za chrześcijan w Syrii – „Różaniec za braci” dziś o godz. 16.15.
  2. W najbliższą środę, 22 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Św. Marii Magdaleny, a w czwartek, święto Św. Brygidy, patronki Europy. W sobotę, 25 lipca, obchodzimy święto Św. Jakuba Apostoła. Tego samego dnia czcimy też Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z racji wspomnienia tego Świętego błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Wesprzemy także polskich misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez złożoną przy poświęceniu ofiarę w misyjnej Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy.
  3. Solenizantom i jubilatom, a wśród nich siostrze Czesławie, za którą będziemy się modlić jutro na mszy św. wieczornej, a za s. Annę w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, życzymy wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie tegorocznej akcji Caritas “Tornister pełen uśmiechów”. Zebrane ofiary przeznaczone będą na zakup wyprawek szkolnych oraz sprzętu komputerowego do edukacji zdalnej.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Anna Potasiak i Władysław Malenta. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram