Ogłoszenia parafialne 12 lipca 2020 r.

1. Dziś nieszpory niedzielne o 16.30. Jutro zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie po mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.
  3. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo wszystkich kierowców z okazji wspomnienie św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę, za dwa tygodnie, 26 lipca.
  4. Kierownicy pieszych i rowerowych pielgrzymek na Jasną Górę przesyłają informacje o tegorocznym pielgrzymowaniu przez naszą parafię. W tym roku będzie to pielgrzymowanie sztafetowe, bez noclegów w rodzinach. Tylko księża i klerycy zatrzymają się w Domu Parafialnym i na plebanii.
  5. Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów: Niedzieli, Idziemy, Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego w których przeczytamy między innymi: o miłości narzeczonych, o zagrożeniach ze strony sekt, o zabytkowym kościele w Kaszewicach.
  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach tacy gospodarczej. Bóg zapłać.