Ogłoszenia parafialne 5 lipca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 5 lipca 2020 r.

1. Dziś przypada pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca.
  2. W sobotę, 11 lipca, obchodzimy święto Świętego Benedykta, patrona Europy.
  3. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. odbyły swój Biały Tydzień. Bóg zapłać za złożony w darze dla parafii piękny ornat oraz za ofiary na rzecz dzieci na misjach.
  4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest codziennie w godz. od 9.00 do 10.00.
  5. Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. W Niedzieli, Idziemy, Przewodniku Katolickim i Gościu Niedzielnym znajdziemy wiele interesujących artykułów.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę gospodarczą.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Czesław Siciarz. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…