44 631-81-36
 

Intencje mszalne 31 maja – 7 czerwca 2020 r.

feature image

Intencje mszalne 31 maja – 7 czerwca 2020 r.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 maja

godz.   800 + Teodozję, Władysława, Halinę, Jacka Sawiczów

godz. 1000 + Zdzisława, Mirosławę Lechowskich, Zbigniewa Gorzelaka

godz. 1200    (chrzest) W intencji Antoniego w 70 rocz. urodzin

godz. 1400 + Walentynę Moryń

godz. 1700 + Grzegorza, Stanisława Włodarczyków, Szczepana, Tadeusza Cyranów

PONIEDZIAŁEK  – 1 czerwca –  święto NMP Matki Kościoła

godz.   700 + Józefę Bocian – od syna Andrzeja z rodziną

godz.   730 + Tadeusza Kubika – od kolegi Kazimierza z rodziną

godz. 1730 + Natalię, Stefana Wiśniewskich, Józefa, Zdzisława Kubików

godz. 1800 + Helenę, Bronisława Wiśniewskich, Zofię, Bolesława Kurasiewiczów

WTOREK – 2 czerwca

godz.   700 + Zofię Kucharską w 3 rocz. śm.

godz.   730 + Natalię Plewczyńską – od rodziny Skupińskich

godz. 1730 + Genowefę, Mariannę, Ignacego, Jana Mikołajewskich, Stanisława Jabłońskiego

godz. 1800 + Janinę, Józefa, Piotra Spaleniaków, Stanisława, Mariannę, Stanisława, Zygmunta Pomikłych, Lucynę, Jerzego Kieruzelów

ŚRODA – 3 czerwca – wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

godz.   700 + Kamila Pietrzyka – od wuja Ludwika z rodziną

godz.   730 + Marlenę Anglart – od chrzestnej i rodziny Maciejewskich

godz. 1730 + Barbarę Brzozowską – od Koła Żywego Różańca MB Ostrobramskiej

godz. 1800    Intencje nowennowe.

CZWARTEK – 4 czerwca – (I czwartek miesiąca) – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

godz.   700 + Barbarę Bednarek – od Stanisławy Łaniewskiej i rodziny Brzozowskich

godz.   730 + Stanisława, Józefa Trajdosów, Dariusza Dyłę

godz. 1800    O nowe powołania do służby w Kościele i za powołanych

PIĄTEK – 5 czerwca – (I piątek miesiąca) – wspomnienie św. Bonifacego

godz.   700 + Eliasza, Józefa, Mariannę Gandeckich, Piotra, Mariannę, Stefana, Iwonę Galewskich, Janinę, Mariana Wiedeńskich

godz.   730 + Helenę Brzezińską – od synowej Krystyny z rodziną

godz. 1800 + Helenę, Franciszka, Janinę, Czesława, Tadeusza Bożków

SOBOTA – 6 czerwca (I sobota miesiąca)

godz.   700 + Zofię, Romana Łuczaków, Adelę, Wiktora Mosińskich

godz.   730 + Hieronima Kucnera – od córki Aleksandry z rodziną

godz. 1630    W intencji Mai Kaczmarek

godz. 1730 + Tomasza Sikorskiego – od szwagierki Beaty z rodziną 

godz. 1800 + Tomasza Kruka w 9 rocz. sm.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 7 czerwca

godz.   800 + Edmunda, Józefę, Teodorę, Bolesława Koszków, Irenę, Kazimierza Idzikowskich

godz. 1000 + Stefanię, Stanisława, Jerzego Przybylskich, Stanisława Kucharskiego, Jana Gasińskiego

godz. 1200    (chrzest) + Zofię, Konstantego Jakubczaków, Mariannę, Stanisława Kaniów

godz. 1400    O pomyślne zdanie matury dla Mateusza – od dziadków i chrzestnej

godz. 1700 + Jana Chojnackiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram