Życzenia dla Parafian

top feature image

Życzenia dla Parafian

IMG 8142

Narodzenie Jezusa Chrystusa to spełnienie się Bożych obietnic i ludzkich tęsknot.Słowo stało się Ciałem i zamieszkało pośród nas (J 1,14).

W roku poświęconym świętemu Albertowi Chmielowskiemu uczmy się odkrywać tajemnice Bożej mądrości i miłości, a dzieląc się nią jak opłatkiem przy wigilijnym stole, składajmy sobie życzenia wsparte słowami świętego Brata Alberta: „Powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny”.

Życzymy błogosławionych, pełnych duchowej mądrości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Jezus rodzący się każdego dnia podczas Eucharystii znajdzie godne mieszkanie w naszych sercach, gdzie zostanie przyjęty z wiarą i miłością.

W Nowym Roku 2017, prośmy o wstawiennictwo i opiekę Matki Bożej z Fatimy, Której 100-lecie objawień będziemy obchodzić.

– z kapłańskim błogosławieństwem:

Ks. Proboszcz Zenon Miksa

Ks. Wikariusz Konrad Wojna