44 631-81-36
 

Ogłoszenia parafialne 17 maja 2020 r.

feature image

Ogłoszenia parafialne 17 maja 2020 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę radujemy się 100. rocznicą urodzin Św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bożej Opatrzności za wielki dar jego długiego pontyfikatu, za przykład mocnej wiary i heroicznej miłości, jaki nam pozostawił. O godz. 14.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za życie i pontyfikat Papieża Polaka oraz za nawiedzenie Łodzi w 1987 r. podczas III Pielgrzymki do Ojczyzny. Jutrzejszy dzień przeżyjmy także w duchu tego dziękczynienia. Po nabożeństwie majowym zapraszamy na film o życiu Karola Wojtyły.
  2. W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy prosili o Boże błogosławieństwo dla ciężko pracujących na roli, o sprzyjającą pogodę dla wzrostu zasiewów i obfitych plonów, aby nikomu w naszej Ojczyźnie i na całym świecie nie brakowało chleba.
  3. We wtorek wieczorem w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne jako kontynuacja przerwanych przez pandemię spotkań formacyjnych.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku poprzez nowennę będziemy przygotowywali się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W najnowszych numerach znajdziemy wiele treści związanych z osobą św. Jana Pawła II. Możemy także nabyć książki i albumy jemu poświęcone jako piękny prezent.
  2. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Józefa Mazurkiewicz. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post navigation

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram